Renovace koupelen

Neútulné zašlé umakartové jádro se může pomocí obkladových panelů, speciálních tapet, nástřiků, renovací van a mnohých dalších možností změnit k nepoznání.

Instalatérství Burian Brno
koupelny, plynové kotle, tepelná čerpadla, voda


Renovace koupelen

Naše firma provádí rekonstrukce a renovace koupelen v obytných domech i v panelových domech.

Váháte zda koupelnu rekonstruovat či pouze renovovat?

Chcete-li vylepšit koupelnu, ale přitom nechcete do rekonstrukce investovat vysoké částky, zvolte jinou formu renovace. Neútulné zašlé umakartové jádro se může pomocí obkladových panelů, speciálních tapet, nástřiků, renovací van a mnohých dalších možností změnit k nepoznání. V případě kompletní rekonstrukce je třeba počítat s nepořádkem a ztrátou komfortu v průběhu provádění prací.

Cenové relace

I když možností je nespočet, pohybují se v různých cenových relacích. Proto než začnete, je dobré vědět kolik budete chtít do rekonstrukce koupelny investovat. Nezapomínejte, že většina z nás buduje nebo rekonstruuje koupelnu max.2x - 3x za život. Proto by měla být kvalitní a nadčasová. V současné době je třeba počítat s celkovými výdaji začínajícími na cca 100 000,- Kč. Investovaná částka se může lišit podle výběru obkladů a vybavení koupelny a toalety.

Kdy začít?

S rekonstrukcí dlouho neotálejte, léto a časný podzim je ideální doba, zvláště pokud Vás čeká i výměna a přestavba topení, vody a kanalizace. Rádi Vám poradíme a doporučíme řešení „ušité na míru".

 

Akční cena na renovaci koupelny

Nabízíme akční cenu na renovaci koupelny v základním vybavení:
159.000 Kč bez DPH

Kontaktujte nás mailem na milan.burian@volny.cz 
nebo telefonicky na mobil: +420 736 485 007 nebo +420 776 275 007

Kontaktujte nás!

Rádi Vám připravíme CENOVOU NABÍDKU ZDARMA!

Garantujeme Vám profesionální přístup, perfektní servis a atraktivní ceny. Cílem naší firmy je získat důvěru klientů a jejich spokojenost.
Individuální přístup ke klientům! Profesionálně, kvalitně, rychle, spolehlivě a levně!

Tento web používá technická cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.

Souhlasím